دلايل خريد مودم همراه-Across
ده دليل براي خريد مودم همراه
1- عدم مشكلات ثبت نام براي گرفتن اشتراك...
2- دسترسي به اينترنت در همه جا توسط مودم همراه:
3- سرعت دسترسي به اينترنت توسط مودم همراه:
4- عدم مشكل نصب هاي پيچيده و تخصصي مودم هاي همراه:
5- كوچك بودن اندازه مودم:
6- امكان ذخيره اطلاعات توسط مودم همراه:
7- امكان ارسال و دريافت پيام كوتاه توسط مودم همراه:
8- دفترچه تلفن كاربردي مودم همراه:
9- امكان مكالمه تلفني در مودم هاي همراه:
10- كيفيت بالاي قطعات مودم هاي همراه

مودم همراه آكروز-اينترنت همراه-مودم همراه آكروز-مودم جيبي3G--مودم همراه-اينترنت همراه-مودم مسافرتي-فلش مودم-GSM مودم-مودم يوااس بي كارت-مودم ديتا كارت-مودم امريكايي اصل-مودم كوالكام-EDGEمودم-مودم3.5G-HSUPA-HSUPA-USB Modem-QULCOMM HSUPA-GSM/GPRS/EDGE -مودم آكروز

  پرسش  پاسخ متداول مشكلات نصب مودم مودم خوب از نظر كلي از نظر ظاهري فيزيكي از نظر سخت افزاري از نظر نرم افزاري مودم ارزان قيمت ؟  

پرسش و پاسخ هاي متداول از سوي كاربران مودم همراه

● ● ● ده دليل براي خريد مودم همراه ● ● ●

براي اتصال به اينترنت گزينه هاي مختلفي وجود دارد؛ از اتصال تلفني(ديال آپ) تا اينترنت پر سرعت (اي دي اس ال) تا سيستم جديد وايرلس (آنتن پشت بامي) و يا وايمكس كه آنها نيز گونه هاي مختلفي دارند.
اما شايد يكي از بهترين و سهل الوصول ترين گزينه ها، استفاده از مودم سيمكارتي ميباشد بدلائل ذيل :

1- عدم مشكلات ثبت نام براي گرفتن اشتراك...
براي تهيه اشتراك نيازي به ثبت نام كردن و در نوبت قرار گرفتن و يا دادن تعهد نامه هاي متداول يا كارت ملي! و نيز بررسي وضعيت پورت ناحيه شما نيست و هر آنگاه كه مايل باشيد ميتوانيد توسط مودم همراه به اينترنت وصل شويد حتي ميتوانيد بدون تهيه بسته يك روزه و با استفاده از تعرفه گران قيمت كيلو بايتي 1 الي 8 ريال مثلا نامه اي را از پاپ سه دريافت و يا ارسال نماييد . شيوه اي سهل الوصول همانند اينترنت هوشمند.

2- دسترسي به اينترنت در همه جا توسط مودم همراه:
اين روش دسترسي از اينترنت همراه، شما را قادر ميسازد كه در مسافرت و در هر كجا كه هستيد با اين نوع مودم به اينترنت متصل باشيد و نگران از دست دادن نامه ها و پاسخ به آنها نباشيد و هيچ وابستگي به كافي نت ها نخواهيد داشت. شما حتي در قطار و يا اتوبوس ( هواپيما كه البته منع شده است) به اينترنت وصل شده و از كسالت مسافرت طولاني رهايي يابيد.

3- سرعت دسترسي به اينترنت توسط مودم همراه:
چنانكه از اپراتور سوم كه در حال حاضر رايتل آنرا پشتيباني ميكند استفاده كنيد قادر خواهيد بود توسط مودم همراه با سرعت خوب 3.6 مگا بيت بر ثانيه در همه نقاط ايران استفاده نماييد . البته اين سرعت به 7.2 مگا بيت هم خواهد رسيد و مشكل سرعت در دسترسي هاي مختلف اينترنتي بخوبي توسط مودم هاي سيمكارتي بكلي رفع خواهد شد.

4- عدم مشكل نصب هاي پيچيده و تخصصي مودم هاي همراه:
اين مودم ها داراي يك نرم افزار داخلي ميباشد كه نيازي به داشتن سي دي نصب نداشته و بطور خودكار رايانه آنرا از طريق رابط يو اس بي شناسايي كرده و نصب ميكند و تفاوت هايي كه در ايجاد اشتراك براي اپراتور هاي مختلف هست بسيار ناچيز و ساده بوده و هيچ نيازي به تخصص نخواهيد داشت.

5- كوچك بودن اندازه مودم:
تمامي مودم هايي كه وجود دارند بزرگ بوده و ميبايست جايگاه معيني را در داخل رايانه و يا روي ميز و يا پشت بام! در نظر گرفت درحاليكه اين مودم در حد و اندازه فلش رم بوده و بسيار هم شيك است و ميتوانيد بعنوان يك فلش رم نيز آنرا بهمراه خود داشته باشيد.

اگر چه مودم هاي همراه، اساسا براي اتصال به اينترنت است اما شما علاوه بر استفاده اينترنتي، از امكانات ديگر مودم همراهتان نيز ميتوانيد همزمان بهره مند شويد از جمله اينكه:

6- امكان ذخيره اطلاعات توسط مودم همراه:
اكثر اين مودم ها داراي مكاني براي اضافه كردن حافظه جانبي ميباشند بطوريكه شما ميتوانيد از آن بعنوان فلاش-كول ديسك (حافظه همراه) استفاده نماييد.
تصور كنيد كه در منزل دوست خود و يا در مكاني مثل دانشگاه با مودم تان به اينترنت متصل شده ايد و اطلاعاتي را بدست آورده و يا ميخواهيد اطلاعاتي به اينترنت از رايانه شخصي تان منتقل نماييد آنگاه است كه حتي اگر فلاش جداگانه هم داشته باشيد باز بهتر است كه از حافظه جانبي مودمتان استفاده نماييد چرا كه نيازي به ذخيره اطلاعات در رايانه دوستتان و سپس انتقال آن به فلش خود نخواهيد داشت. تصور كنيد پيداكردن مكاني براي انتقال داده ها در رايانه اي كه با وضعيت آن آشنا نيستيد يا حساسيت دوستتان و يا پاك كردن آنها بطور كامل!! چه درد سرهايي را برايتان به ارمغان مي آورد؟!
حافظه هاي جانبي (مموري كارت SD) هاي اين مودم ها همان ميكرو مموري موبايل ميباشند كه نسبتا ارزانتر از فلاش ها ميباشند و در داخل مودم قرار ميگيرند و با يك آداپتور ساده (كه با آن ضميمه است) به رايانه همراه تان نيز متصل ميشود.

7- امكان ارسال و دريافت پيام كوتاه توسط مودم همراه:
از آنجا كه توسط اين مودم ها شما ميتوانيد پيام كوتاه گوشي دريافت و ارسال نماييد قادر خواهيد شد توسط اين مودم ها پيام كوتاه هاي خود را براي هميشه در رايانه تان ذخيره و مديريت نماييد و ديگر نگران پر شدن حافظه سيم كارت خود و يا از دست دادن پيام هاي خود نباشيد.
انتقال پيام كوتاه به رايانه در توانايي بخش پيام كوتاه مودم هاي سيمكارتي ميباشد.

افرادي كه به ارسال پيام كوتاه علاقه مند هستند و مايلند كه بفارسي پيام كوتاه خود را بنويسند عملا متوجه ميشوند كه اولا دكمه هاي گوشي شان در اين ارتباط بسيار سريعتر دچار فرسودگي شده و حداقل به همين دليل ميبايست آنرا تسليم تعميركار نمايند و ثانيا نوشتن يك پيام كوتاه واقعا مشكل و وقت گير است و نيز باعت سريعتر تمام شدن باطري و عمر كوتاه باطري ميشود بنابراين شما بسهولت و سرعت تمام ميتوانيد متون بلند را با رايانه نوشته منتشر نماييد.

ارسال پيام كوتاه توسط گوشي بسيار كند بوده و ارسال گروهي را با كندي تمام اجرا ميكند و سبب افت باطري ميشود در حاليكه با رايانه امكانات ارسال گروهي بسيار خوبي را در اختيار خود خواهيد داشت و سرعت ارسال گروهي آن بسيار بيشتر از گوشي هاي همراه است.

8- دفترچه تلفن كاربردي مودم همراه:
در مودمهاي سيمكارتي معمولا دفترچه تلفن هايي هم قرار داده شده و شما نگران از دست دادن شماره تلفن هايي كه در گوشي ذخيره كرديد نخواهيد بود. و نيز بسادگي ميتوانيد براي شماره ها عنوان گذاري فارسي نموده و مشخصات كاملي از آنها را يادداشت  و اغلب (در برخي مودم ها) پشتيبان گيري نماييد.

9- امكان مكالمه تلفني در مودم هاي همراه:
در بعضي از مودم هاي سيمكارتي شما قادر خواهيد بود تا همزمان به اينترنت متصل شده و مكالمه تلفني هم داشته باشيد و تماس هاي تلفني تان را (همانند اينترنت پرسرعت) از دست ندهيد.

10- كيفيت بالاي قطعات مودم هاي همراه

شايد كمتر وسيله جانبي در رايانه در اين  اندازه كوچك تا اين حد گرانقيمت بنظر بيايد ولي اين گراني دليل خاصي دارد.
صرف نظر از اينكه اساسا قيمت گذاري اينگونه از مودم ها از بدو ورود به بازار ايران داراي تعرفه خاص خودش شد اما نوع قطعات اصلي بكار رفته در اين مودم ها از نوع مخصوص ميباشد كه در اصطلاح الكترونيك به آن قطعه نظامي اطلاق ميشود.
ويژگي اين نوع از قطعات كه در صنايع نظامي پزشكي آزمايشگاهي و مصارف خاص پژوهشي بكار ميرود بالا بودن ضرايب اطمينان مشخصه هاي اين قطعات ميباشد بطوريكه حداكثر فشار دما و رطوبت را تحول كرده و از انعطاف ويژه اي برخوردار است بنابر اين چنانكه از لحاظ فيزيكي بتوانيد مودم را خوب محافظت كنيد شايد تا بيش از بيست سال نيز بتوانيد از مودم همانند روز اول از آن استفاده نماييد.

در خاتمه لازم به ذكر است كه مودم همراه نيز همانند بسياري از ادوات پيشرفته و ديجيتالي آنچنان جاي خود را باز خواهد كرد كه دير يا زود به ضرورت داشتن آن پي خواهيد برد و دير يا زود ناچار به تهيه آن خواهيد شد!

بالاي صفحه

توصيف كامل مودم آكروز - نصب مودم - خريد اينترنتي - شماره حساب - فرم خريد - ديگر محصولات آكروز - مودمهاي همراه برگزيده-ارتباط با ما - درباره ما - پرسش و پاسخ - Woo Well Strong

Woo Well Strong-3g modem-usb cart-gsm modem-USB wireless modem-3G HSUPA USB Modem-GSM/GPRS/EDGE-modem-QULCOMM HSUPA
Free counter and web stats