يك مودم همراه با كيفيت از نظر ظاهر داراي چه مشخصاتي است-Across
مودم همراه با كيفيت خوب بايد داراي جايگاه مطمئني براي سيمكارت و حافظه جانبي باشد.
داراي جايگاه مطمئن براي درب مودم همراه باشد.
داراي جايگاه مطمئن براي درب مودم همراه باشد.
مودم همراه داراي مكان مناسب براي لامپ نمايشگر باشد.
مودم همراه داراي رابط اضافي براي يو اس بي باشد.

مودم همراه آكروز-اينترنت همراه-مودم همراه آكروز-مودم جيبي3G--مودم همراه-اينترنت همراه-مودم مسافرتي-فلش مودم-GSM مودم-مودم يوااس بي كارت-مودم ديتا كارت-مودم امريكايي اصل-مودم كوالكام-EDGEمودم-مودم3.5G-HSUPA-HSUPA-USB Modem-QULCOMM HSUPA-GSM/GPRS/EDGE -مودم آكروز

 
پرسش  پاسخ متداول مشكلات نصب مودم مودم خوب از نظر كلي از نظر ظاهري فيزيكي از نظر سخت افزاري از نظر نرم افزاري مودم ارزان قيمت ؟  

4- يك مودم همراه خوب از نظر ظاهري و فيزيكي داراي چه مشخصاتي است؟
مودم همراه با كيفيت خوب از نظر ظاهر (فيزيكي) چگونه باشد بهتر است؟
مودم همراه با كيفيت خوب بايد داراي جايگاه مطمئني براي سيمكارت و حافظه جانبي باشد.
داراي جايگاه مطمئن براي درب مودم همراه باشد.
مودم همراه داراي مكان مناسب براي لامپ نمايشگر باشد.
مودم همراه داراي رابط اضافي براي يو اس بي باشد.

مودم همراه با كيفيت خوب از نظر ظاهر (فيزيكي) چگونه باشد بهتر است؟

نكات مهم در مورد شكل فيزيكي مودم همراه موارد ذيل است:

1- مودم همراه با كيفيت خوب بايد داراي جايگاه مطمئني براي سيمكارت و حافظه جانبي باشد.

بسياري از مودمهاي همراه داراي يك جايگاه (خشاب) كشويي براي سيم كارت و يك شكاف هم براي حافظه هستند كه درب قابل چرخش براي آن قرار داده اند متاسفانه اين پوشش درب مانند، بسيار بد طراحي شده و در حداقل زمان ممكن كنده ميشود و از طريق آن ممكن است گرد و غبار وارد آن شود. جايگاه سيم كارت هم در صورتي كه چند بار باز و بسته شود و يا سيمكارت كمي سخت و ناميزان جاگذاري شود نه تنها رايانه يا مودم همراه، سيم كارت را نميبيند بلكه خود جايگاه هم ممكن است لق شده شكسته و يا خراب شود. بنابراين بهترين شكل فيزيكي براي مودمهاي همراه سيمكارتي، داشتن در بزرگي در بخش بدنه ميباشد كه بطور كشويي باز شده سيم و حافظه در داخل آن قرار داده شده و سپس در آن بسته شده و در اين حال هم اتصال كامل است هم استهلاكي وجود ندارد و هم هيچ منفذي براي ورود گرد و غبار بداخل دستگاه وجود نخواهد داشت. غالب مودمهاي همراه جديد بخصوص هاوايي با اين شكل فيزيكي عرضه ميشوند و اشكال جديد جايگاه ها نيز بدينگونه است كه جايگاه سيم كارت مثل يك سيني بيرون آمده و طوري طراحي شده كه سيم در شكل درست در آن قرار داده ميشود كه اگر آنرا زياد يا كم بداخل شكاف هل دهيد ممكن است اتصال برقرار نشود.خوب است بدانيد كه مودم همراه ديلينك قبلا اينگونه بود ولي جديدا همان شيوه درپوش بزرگ را انتخاب كرد.
بعضي از مودم هاي همراه، مخزن سيمكارتشان حالت فنري داشته ولي اين نوع هم ممكن است بعد مدتي فنر آن دچار مشكل شده و دايما با قطع شدن اينترنت مواجه شويد كه هيچ كاري در مورد آن نميشود انجام داد.
فهرست

2- داراي جايگاه مطمئن براي درب مودم همراه باشد.

تا بحال حتما بكرات شما خودكار خود را بديگران داده ايد تا كارشان راه بيفتد اما پس از آن طرف آنرا با خود برده و يا شما فراموش كرديد كه پس بگيريد!! مودم همراه و فلاش هم ميتواند دچار چنين مصيبتي شود! و براي ممانعت از آن شايد بهترين گزينه همان ترفندي باشد كه افراد با تجربه در مورد تحويل قلمشان بديگران انجام ميدهند يعني درب آنر پيش خود نگه ميدارند!!

اكثريت غالب مودمهاي همراه اينگونه هستند و درب آن بعد از جدا كردن معطل مانده تا شما در مكاني مطمئن بگذاريدشان ولي اي بسا چند هفته بعد ناچارشويد بدنبال آن بگردديد تا از ميان خرت و پرت ها پيدا كنيد . ترفندي كه بعضي مودمهاي همراه بكار گرفته اند وصل كردن درب مودم همراه توسط يك بند قشنگ به خود مودم همراه است و برخي ديگر نيز يك گيره فنري را به خود مودم همراه و يك سوراخ ريز را به درب آن قرار داده تا در صورت تمايل آنرا با يك بند بزرگ به گردن تان متصل نماييد.

اما فقط در يك مودم همراه مشاهده كرديم كه طوري طراحي شده بود كه همانند خودكار درب را به پشت آن ميتوان فشرد و بعد از جدا كردن از يو اس بي آنرا در جاي اول قرار داد كه شايد بهترين ترفند بشمار بيايد.(مودم همراه كد 17)

ولي در مواري نادر مثل مودم همراه تي موبايل هست كه در نداشته و پايانه اتصال كشويي طراحي شده كه نسبتا منحصر بفرد است اما اساسا مودمهاي همراه هرچه قطعات متحرك كمتري داشته باشند بهتر است چرا كه اين قطعات خيلي زودتر از سخت افزار اصليشان فرسوده ميشود خصوصا كه همگي چيني هستند و با خراب شدن اين قطعات، ديگر غير قابل استفاده شده و مشمول گارانتي هم قرار نميگيرد.
فهرست

3- مودم همراه داراي مكان مناسب براي لامپ نمايشگر باشد.

مودمهاي همراه براي نشان دادن وضعيت كاري خود با رنگ هاي مختلفي وضعيت خود را اعلام ميكنند. اگرچه معدود كاربران به اين رنگهاي وضعيت توجه ميكنند ولي اغلب سازندگان مودم همراه از اين امكان سعي در شكيل كردن محصولشان ميكنند ولي برخي ديگر حتي تا بدان حد بي توجه هستند كه شما اصلا نميتوانيد از نمايشگر آن متوجه چيزي شويد. بهترين نمايشگر نمايشگري است كه هم از بدنه بتوان رنگ نمايشگر را بوضوح ديد هم از لبه بالاي آن چرا كه شما بيشتر انتهاي مودم همراه را مشاهده ميكنيد و بدنه آن در لابلاي جانبي ها غير قابل مشاهده ميتواند باشد.
مودمهاي همراه هاوايي اين نكته را بيشتر مورد توجه قرار داده اند.
فهرست

4- مودم همراه داراي رابط اضافي براي يو اس بي باشد.

همانطور كه قبلا هم ذكر شد اين مودمهاي همراه اساسا با يك رابط يو اس بي عرضه شد تا لااقل داراي يك جعبه بزرگ و شكيل براي يك قطعه با اين قيمت گزاف باشد كه متاسفانه وارد كنندگان بدلايلي آنرا حذف ميكنند. حتي در مورد يكي از مودمهاي همراه خوب، كابلي را ديديم كه داراي دو سر براي اتصال به وسايل يو اس بي بود!

اما اين كابل بسيار كاربردي است چرا كه پايانه هاي يو اس بي رايانه بسيار صدمه پذير است و بخصوص در جايگاه چندان مناسبي قرار نداشته و چپ و راست هم دارد و در صورت اشتباه ممكن است كمي به آن فشار بيايد مضافا اينكه وسيله متصل شده از وزن نسبتا بالايي برخوردار است و ميتواند بعد از مدتي اين رابط دجار قطعي و يا اتصالي شود بنابراين حتما سعي كنيد  اگر مودم همراه تان كابل نداشت يك رابط تهيه كنيد تا به اين پايانه ارزشمندتان لطمه وارد نشود و تا سالها از پايانه يو اس بي رايانه تان با اطمينان خاطر استفاده نماييد.

در صفحه بعد ميخوانيد:
يك مودم همراه با كيفيت خوب از نظر سخت افزاري داراي چه مشخصاتي است؟
در صورت تمايل دكمه بزنيد!

بالاي صفحه

توصيف كامل مودم آكروز - نصب مودم - خريد اينترنتي - شماره حساب - فرم خريد - ديگر محصولات آكروز - مودمهاي همراه برگزيده-ارتباط با ما - درباره ما - پرسش و پاسخ - Woo Well Strong

Woo Well Strong-3g modem-usb cart-gsm modem-USB wireless modem-3G HSUPA USB Modem-GSM/GPRS/EDGE-modem-QULCOMM HSUPA
Free counter and web stats