-Across-مودم آكروز-شرايط نگهداري و ارزيابي مودم همراه آكروز-
مودم همراه آكروز-اينترنت همراه-مودم همراه آكروز-مودم جيبي3G--مودم همراه-اينترنت همراه-مودم مسافرتي-فلش مودم-GSM مودم-مودم يوااس بي كارت-مودم ديتا كارت-مودم امريكايي اصل-مودم كوالكام-EDGEمودم-مودم3.5G-HSUPA-HSUPA-USB Modem-QULCOMM HSUPA-GSM/GPRS/EDGE مودم آكروز

  شكل ظاهري مودم نصب كامل مودم ارزيابي مودم تهيه بسته اينترنتي پيكر بندي ايرانسل  

ارزيابي مودم آكروز و شرايط نگهداري آن جهت اعتبار ضمانت نامه مودم Across

ارزيابي مودم آكروز:

اين مودم از سري مودم هايي است كه خيلي سريع بر روي رايانه هاي قديم و جديد و سيستم عامل هاي مختلف 32 و 64 بيتي نصب و اجرا ميشود و در پروسه نصب حتي موانعي مانند فايروال و ضد ويروس ها را از كار مي اندازد و در ضمن شبكه هاي موجود را شناسايي كرده و پيكر بندي لازم را به انجام ميرساند و مستقيما بعد از نصب چند دقيقه اي ميتوانيد بسهولت به اينترنت وصل شويد و حتي نياز به پيكربندي سيمكارت خود نداريد.

محفظه سيمكارت و رم پشتيبان در مودم آكروز، كشويي و بيروني نيست و در داخل بدنه قرار گرفته وپوشش كامل دارد و از اين نظر قابل اطمينان ميباشد.

مودم آكروز فوق العاده سريع نصب ميشود و هيچ نيازي به رجيستر شبكه در آن نيست شبكه هاي موجود را شناسايي كرده سيمكارت را نيز شناسايي ميكند و سريعا آماده اتصال ميشود.

مودم آكروز در قديمي ترين رايانه ها (سخت افزاري) و قديميترين سيستم عامل ها (ايكس پي) و با كمترين رم جانبي كار ميكند كه فوق العاده حائز اهميت است . البته با سيستم عامل 64 بيتي هم هيچ مشكلي ندارد.

مودم آكروز پروتكل HSUPA را پشتيباني ميكند يعني در اپراتور سوم حداكثر 7.2 مگا بيت در ثانيه سرعت دارد.

ميزان پشتيباني از رم جانبي مودم آكروز نسبتا زياد و در حداكثر ممكن يعني 32 گيگا بايت ميباشد.

رنگ مودم آكروز مشكي و نوار مغزي ليمويي رنگ بوده و نمايشگر چند رنگه مودم جالب ميباشد و جعبه محكمي داشته ولي فعلا داراي كابل اضافي دو سر يو اس بي ميباشد (سري جديد كابل حذف شده).

مودم آكروز داراي شماره سريال يكسان هم روي سخت افزار و هم در فريم وير و هم بر روي جعبه ميباشد و كاملا از قطعات اصلي و درجه يك كوالكام تهيه شده است.

مودم آكروز امكان شارژ سيمكارت USSD  را دارد بدين معنا كه ميتوانيد شماره گيري كد دار را توسط مودم و در رايانه تان انجام دهيد و بسته اينترنتي را فعال و از ميزان اعتبارتان آگاه شويد.و مكالمه تلفني VOICE ندارد.

مودم آكروز امكان مكالمه تلفني VOICE را دارد بطوريكه در هنگام اتصال به اينترنت قادر خواهيد بود تلفن خود پاسخ داده و يا شماره گيري كنيد.

 

مودم آكروز بعد از نصب و هنگام اتصال از شما APN سيم كارت را ميخواهد در بخش پيكر بندي اپراتور ايرانسل و همراه اول توسط عكس راهنمايي لازم شده است.

چنانكه بعد از نصب كامل مودم و انجام  APN اپراتور سيمكارتتان، دكمه كانكت را بزنيد ميبايست كلمه ديسكانكت چند لحظه كم رنگ و سپس پر رنگ شود و آماده باز كردن صفحات اينترنتي درخواست شده ميباشد.
اما اگر همچنان دكمه كانكت كم رنگ و سپس پر رنگ باقي ماند مودم مشكل دارد و بايد از نظر سخت افزاري بررسي شود.


شرايط نگهداري مودم Across International

توجه: مطالب اين صفحه كمابيش در مورد مودم هاي مختلف صدق ميكند.

مودم Across International از مودم هاي گرانقيمت بوده و اگر از آنها بخوبي مراقبت شود تا ساليان طولاني بدون هيچ مشكلي ميتوانيد از آن استفاده نماييد.
توجه داشته باشيد كه مودم Across داراي شماره سريال هم بر روي سخت افزار (حك شده و داراي برجستگي بوده) و هم بر روي جعبه مودم (ساخت كارخانه آكروز) ميباشد و اين بشما اطمينان ميدهد كه مودمAcross كاملا از قطعات اصلي كوالكام تهيه شده و به هيچ عنوان خارج از رده (استوك) نيست.
مع الوصف به نكات ذيل نيز توجه بفرماييد:

زمانيكه كارتان با مودم Across به اتمام ميرسد ابتدا برنامه آنرا ببنديد و بعد از خاموش كردن رايانه مودم از رابط جدا كرده و در محل خاص خودش نگهداري كنيد چراكه حتي زمان بيكاري نيز مصرف كننده انرژي بوده و گويي كه دارد كار ميكند و همين ميتواند از عمر كلي مودم Across كم كند.


مودم Across را در حالت خاموش بودن رايانه به رابط يو اس بي وصل  و يا جدا كنيد. دليل آن شوك احتمالي براي اتصال است وگرنه ادوات يو اس بي مشكلي در اين رابطه ندارند.
توضيح: چنانكه متوجه شده ايد بدنه فلزي رايانه  تان گويي ببرق وصل است و اين بدليل عدم اتصال بدنه به زمين ميباشد و بهمين دليل قطع و اتصال قطعات به آن ميتواند ايجاد پالس بالاي الكتريكي در قطعه را بنمايد.


در هنگام رعد و برق نيز كلا رايانه را از برق جدا نماييد تا مودم همراه Across و كل رايانه از شوك هايي كه ممكن است در كسري از ثانيه سيستم را نابود كند محافظت كرده باشيد.
توضيح:در بام كدام خانه صاعقه گير نصب شده است؟!


رطوبت و گرماي زياد نقطه ضعف وسايل الكتريكي ميباشد. متاسفانه عادت بر اين است كه رايانه را در زمان بيكاري روشن و يا آماده بكار قرار ميدهند. سعي نماييد كه رايانه و نيز مودم Across فقط زماني كه با آن كار ميكنيد روشن بماند چراكه بسياري از ناهنجاري ها و صدمات فيزيكي زماني بوقوع مي پيوندد كه در كنار رايانه و مشغول بكار با آن نيستيد.

زمانيكه مودم Across از رايانه جداست درپوش آنرا ببنديد تا گيره اتصال يو اس بي هميشه سالم بماند.
نكته مهم اينكه بهتر است از يك رابط سيمي براي يو اس بي استفاده نماييد (اگرچه وزن مودم Across نسبتا كم و در حد 30 گرم است ) و با اين كار خواهيد توانست تا ساليان طولاني از سلامت رابط يو اس بي رايانه تان مطمئن باشيد.
بهر حال اجناس چيني نياز به مراقبت مضاعف دارد و چاره اي نيست.

همواره تاكيد ميشود كه در هواپيما بيمارستان و جايگاه بنزين از مودم همراه استفاده نشود. احتمالا بدليل اختلال فركانسي و نيز امكان جرقه هاي الكتريكي احتمالي آن ميباشد. و نيز مطرح شده كه كلا از دسترس كودكان خارج شود.

● ضمانت نامه مودم Across:
مودم Across International همانند ديگر مودم هاي ما يك سال ضمانت تعويضي دارد مشروط بشرايط ذيل:

1- هيچ لطمه اي از نظر ظاهري در مودم Across نبايد مشاهده شود . توجه داشته باشيد كه درپوش رم آسيب پذير است و بايد نهايت دقت در باز و بسته كردن آن بعمل آيد وگرنه كنده خواهد شد و از گارانتي خارج ميشود!

2- هيچ آثاري در مورد صدمات شوك الكتريكي نيز نبايستي مشاهده شود (و يا بعنوان مثال در عين رطوبت به رايانه متصل كردن، آنرا خواهد سوزاند) رطوبت و يا چربي گرفتگي و ضربات فيزيكي ... ميتواند جزو صدمات بيروني بشمار آمده و از حيطه ضمانت كالا خارج شود.

3- مودم Across با برچسبي كه بر روي بدنه مودم نصب شده و نيز ضمانت نامه شامل اطلاعات مربوط به مشخصات مودم همراه Across و شماره سريال و تاريخ خريد و مشخصات مشتري است بفروش ميرسد و نبايد خدشه دار شده باشد.

هر مودم Across با يك برگ ضمانت نامه و يك برچسب بر روي مودم تحويل ميگردد و تا يكسال كامل اين دو را نگهداري نموده تا بتواند در مواقع احتمالي آنرا تحويل دهد.
چنانكه مودم Across دچار مشكل شد و موارد ذكر شده (آسيب فيزيكي و يا شوك الكتريكي و صدمات ناشي از دماي غير مجاز يا رطوبت و يا مخدوش بودن ضمانت نامه)  فوق شامل حال آن نبود، مشتري يك مودم همراه Across سالم را تحويل خواهد گرفت.

بالاي صفحه

در صفحه بعد ميخوانيد:
فعال كردن بسته اينترنتي ايرانسل براي مودمAcross:
در صورت تمايل دكمه بزنيد!

توجه:
در بخش نصب مودم و پرسش و پاسخ به بسياري از سوالات و ابهامات شما كاربران عزيز در ارتباط با مودمهاي سيمكارتي پاسخ داده شده است. مطالعه اين بخش را بشما توصيه ميكنيم.

توصيف كامل مودم آكروز - نصب مودم - خريد اينترنتي - شماره حساب - فرم خريد - ديگر محصولات آكروز - مودمهاي همراه برگزيده-ارتباط با ما - درباره ما - پرسش و پاسخ - Woo Well Strong

Woo Well Strong-3g modem-usb cart-gsm modem-USB wireless modem-3G HSUPA USB Modem-GSM/GPRS/EDGE-modem-QULCOMM HSUPA
Free counter and web stats